Kullanım Şartları / Terms Text 

Kullanım Şartları / Terms Text   

Bu kısın ve Bu sayfa bilgilerinini paylaşımı için hazırlanmıştır ve Sayfamızın kullanımına dair gerekli kuralları hatırlatmak amacı taşımaktadır ve gerekli iletişim bilgileri de barındırırı içerisinde lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. www.cengizadabag.com yazıların sorumluluğunu almamaktadır.Gizlilik Politikası

www.cengizadabag.com  tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan kod, haber, yazı, resim, ses dosyaları, videolar, röportajlar, dizayn, tasarım ve materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. İçerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. www.cengizadabag.com  basın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte olup özgün habercilik ilkesine dayalı sistemde çalışmaktadır. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site ismi harici linklerin sorumluluğunu almaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.