Kanada Önümüzdeki Üç Yıl İçinde Bir Milyondan Fazla Göçmen Alacak

Kanada Göç için önümüzdeki üç yıl boyunca bir milyondan fazla kalıcı göçmen sakinleri ülkesine kabul etme planları açıkladı. Kanada göçmenlik başvurusu ile Kanda vizesi alınacak. Kanada’ya gitmek hayal değil

2017 yılında daimi ikamet izni verilen göçmen sayısına göre, 2021 370,000 kişilik bir üst hedef verilmiştir.

2018 Yıllık Rapor parlamentoya göç bir geçiş planı
Özellikle ekonomik sınıfta artan göç düzeyleri, çalışma gücümüzü sürdürmemize, ekonomik büyümeyi desteklememize ve yenilikçiliği desteklememize yardımcı olacaktır.

Yaşlanan nüfus ve düşük doğurganlık oranları ile göç Kanada nüfusunun ve işgücünün büyümeye devam etmesini sağlamakta önemli bir rol oynar.

Rapora göre, Kanada’da yaşayan beşte biri 1990 yılından bu yana gelen altı milyon göçmen aslında ülke dışından gelmiştir ve büyük faydaları olmuştur.

Rapor göç, mülteciler ve Vatandaşlık Bakanı Ahmed Hussen tarafından tanıtıldı, kendisi aslen mülteci olarak somali’den Kanada’ya taşındı.

Hussen, yaşlanan nüfus ve azalan doğum oranı da dahil olmak üzere Kanada ekonomisinin karşı karşıya olduğu zorluklardan bahsetti.

Bu konuların, nispeten genç ve Kanadalı işgücüne değerli bir katkı sağlayabilen, ekonomik büyümeyi ve yeniliği artıran yeni gelenleri tanıtarak ele alınabileceği düşünülmektedir.

Biz tarih boyunca memnuniyetle yeni başlayanlar için büyük bir kısmı sayesinde, Kanada hepimizin zevk güçlü ve canlı bir ülke haline gelmiştir.

Ahmed Hüseyin

Göçmenler ve onların soyundan Kanada’ya ölçülemez katkı yaptı, ve bizim gelecekteki başarısı onlar memnuniyetle ve iyi entegre olmasını sağlamak için devam edeceğiz.

Kanada Göç ve Vatandaşlık Bürosu

Kanada’ya Seyahat, çalışma, çalışma veya göç, vatandaşlık, daimi ikamet kartı veya mülteci koruması için başvuruda, başvurunuzun durumunu kontrol edin veya bir form bulmak için başvuruda bulunmak için
Kanada Göç ve Vatandaşlık Bürosu 

Kanada Hakkında Diğer Yazılarımız

Kanada Göçmenlik Test Puanlama Meslekler Şartlar 2019 
Göç herkezin gündemi. Kanada Göçmenlik Başvurusu 2019 Kanada Göçmenlik Puanlama Testi Sitemi ve Kanada’da aranan meslekler, Kanada Göçmenlik Şartları. Amerika’nın kapı komşusu Kanada yer yıl olduğu gibi bu yıl 2019 içerisinde de göçmenlere ihtiyacı var ve bu sayı bu sefer diğer zamalardan çok daha fazla. Yazının Devamını okumak İçin Lütfen Link Tıklayın.
Kanada Göçmenlik Test Puanlama Meslekler Şartlar 2019 

Kanada göçmenlik başvurusu 2019Kanada Göçmenlik başvurularını kabul edeceğinin açıklamasını yaptı2019 yılı için 350 Bin Göçmen alacağını duyurarak yeni göçmenlere kapılarını açacak olan ülkeler arasına katılmış oldu. Kanada’da iki bin on dokuz yılı (2019) içerisinde bir çok ülke yeni vatandaşlara kapılarını açmak istiyor. Yazının Devamını Okumak İçin Lütfen Link Tıklayın Kanada Göçmenlik Başvurularını Kabul Edecek 2019