Brezilya’ya Gitmek İçin Gerekenler?

Brezilya'ya Gitmek İçin Gerekenler?
Brezilya’ya Gitmek İçin Gerekenler?

Brezilya’ya gitmek için gerekenler aslında çok basittir her şeyden önce bir karar vermiş olmak yani Brezilya’ya gitmek istiyorum diyeceksiniz öyle değil mi? Sonrası geçerli bir tarihi olan pasaportunuz olacak, ve güzel bir tatil planı yapmalısınız önceden eğer tatil amaçlı gidecekseniz tabii, gitmek istediğiniz tüm şehirleri ve gidilecek gezilecek noktaları belirlemelisiniz hepsini daha önceden bir kağıda liste halinde not alın mutlaka sonrası isterseniz bulduğunuz ve karar verdiğiniz gezilecek noktaları Google Haritalar uygulamasında tek tek sırasıyla Gitmek istediğim yerler şeklinde kayıt yapabilirsiniz ve bu gitmek istediğiniz tüm şehirlerin ve noktaların haritalarını indirebilir ve internet olmasa da kullanma imkanı bulursunuz ben çok yapım ve harika iş görüyor kesinlikle size de tavsiye ederim bazen birilerine bir şeyler sormak güvenli olmaya biliyor. Çantanızı güzel bir şekilde hazırlayın ve gerekli olabilecek tüm ilaçlarınızı da dahil sivrisinek koruyucu kremlerinizi de alın Brezilya’da lazım olacaklar arasındadır.

Brezilya’ya gitmek için gerekenler aslında çok daha fazla şeyler değildir özel olacak eşyalarınız haricinde Brezilya’ya Türk pasaportundan vize istemez 3 ay için rahatça gezebilir ve Brezilyayı keşif edebilirsiniz ahh tabii bir de uçak bileti lazım olacak 🙂 Brezilya’da tehlikelere dikkat edin yeter.

Brezilya Vize Başvuru Formu

Brezilya başvuru formu diye bir şey yoktur arkadaşlar vize ofisleri veya tatil satan bir takım kuruluşlar sizi kandırmasın Brezilya Vizesiz tüm Türk Pasaportlarına onun için sakın aldanmayın lütfen. Ancak nasıl olur Brezilya Vize Başvuru Formu eğer Brezilya’da çok uzun süreli kalacaksanız mesela bir sene gibi ve öğrencilik gibi o zaman öğrencilik yapacağınız kurum size davetiye gönderecektir ve siz bu davetiye ile birlikte Brezilya konsolosluğuna giderek vizenizi alırsınız ve bunun için hiç bir aracı kuruma veya kişiye ihtiyaç yoktur basittir.