Almanya Würzburg’daki Spor Yaparak Çalışmak İstermisiniz?

Würzburg’daki Sporclub gönüllü programı ESC

Almanya Würzburg Bölgesinde hem spor yapın hemde çalışın ve cep harçlığnızı rahatça çıkartın bu Proje daha çok öğrencileri ilgilendiriyor tabii ki

Almanya Çalışma Projesi

Almanya’da Bir Spor Kulübü Würzburg bölgesindeki Heuchelhof’da bu mükemmel Porjeye katılarak harika deneyimler kazanabilirsiniz nüfusunun çoğunluğunun göçmenlerden oluşan bu bölegede bu mahalle sakinlerinin yüzde 60’ından fazlasının göçmenlik geçmişi var bu da oluyor ki çok fazla yabancılık çekmeden çok fazla zorlanmadan rahatça çalışarak büyük hayat tecrübeleri ve yeni insanlar ile tanışma fırsatınız olacaktır. Bu Spor Kulübü’nün amacı, bölgedeki tüm insanların barış içinde bir arada yaşaması ve hareket ve sosyelliğe dayalı önyargıların üstesinden gelebilme fırsatı olarak sporu teşvik etmektir. Özellikle, spor kulübü kindegarten, İlköğretim okulları ve Spor kulüpleri kızlar için de futbolluda önerilere sunuyor. Deneyimli eğitimciler ve eğitimciler ile birlikte gönüllüler, kızlara futbol takımı, okulda öğrenirken onlara bakma ve çocuk ve ergenlerle birlikte kendi projelerini gerçekleştirme fırsatına sahip olacakları bir proje.

KONAKLAMA, YİYECEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Çalışcak Gönüllüler, Heuchelhof’ta bahçeli bir evde ortak banyo, mutfak ve başka gönüllüler ile kat ile tek bir oda alacak. Konaklama masrafları (kira, faturalar) ev sahibi kuruluş tarafından karşılanır. Gönüllü her ay cep harçlığı parası ve yiyecek içecek parası alacak. Uluslararası seyahat masrafları (bütçeye göre) yanı sıra yerel ulaşım için aylık bilet paraları yani ulaşım masrafları işe gidiş gelişlerde karşılanacaktır.

PROJE SÜRESİNCE EĞİTİM
Çalışacak Gönüllü Ulusal Ajansın düzenlediği iki seminere katılacak: ilk varışta ve ara eğitim. Alle masrafları, ajansın yanı sıra, Koordinatör kuruluşun seyahat masraflarını da karşılar.

Proje Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin

Almanya Würzburg’daki Spor Yaparak Çalışmak İstermisiniz?