Almanya 10 Bin İşçi Alımları Son Gelişme 2019

Almanya 10 Bin İşçi Alımları Son Gelişme 2019

Almanya OBM İnsan kaynakları Almanya İşçi alımları hakkında en son gelişme. Obm Almanya başvuru Almanya işçi alımı başvuru Almanya işçi alımı obm başvuru. OBM Türkiye web sitelerinde yaptıkları açıklama ile artık Almanya’ya işçi alımları için başvuruların dondurulduğu yönünde ve hiç bir yerden başvuruların kabul edilmediği belli bir süre için bu zaman içerisinden email yoluylada yada sistem üzerindne yapılabilecek herhangi bir başvurunun sistemeleri tarafından otomatik olarak geçersiz sayılacaktır. OBM Türkiye tarafından yapılan açıklamanın orjinali:

Başvurularda asla ücret talep edilmemektedir. Sitemiz dışında hiçbir yerde başvuru yoktur. Başvurular dondurulmuş olup, gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Alanınız dışında veya birden fazla alanda başvuru yapmanız halinde başvurunuz geçersiz sayılabilir.

OBM TÜRKİYE

Ofislerimizde sadece randevu ile görüşme kabul edilmektedir.Randevu talebi için;Görüşmek istediğiniz konuyu kısaca belirtiniz. Sizin ile iletişim kurabilmemiz için (ad ve soyadınızı, mail adresinizi, mobil telefon numaranızı yazarsanız) en kısa sürede insan kaynakları uzmanlarımız tarafından dönüş yapılacaktır.


OBM TÜRKİYE
E-Mail Adresimiz: randevu@obm-turkiye.com

OBM Hakkında gelişmeleri anlık takip edebilmek için OBM İnsan Kaynakları Firmasın sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz: https://www.obmnews.com

Almanya İşçi Alımı Başvurusu Hakkında Çıkan Önceki Haberler

Almanya işçi alımı şartları Kamu Personeli
OBM Genel Müdürü Osman Taş yaptığı açıklamalarında 10 bin işçi alımı yapacaklarını ve alınacak olan işçilerin Almanya’ya gönderileceği ifade etti. Osman Taş’ın bu konu hakkında yaptığı açıklamalar.

Almanya ya işçi alımı hakkında Şirket tarafından işe alınacak ve Almanya’ya gönderilecek olan işçilerin tüm masrafları şirket tarafından karşılanacak ve 3 bin euro maaş verilecek. Peki başvurular nasıl yapılacak?

Almanya 10 bin işçi alımı, Almanya işçi alımı için başvuru yapacak olan adayların “http://www.obm-turkiye.com” web adresini tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak siteye erişim sağlamaları gerekmektedir. Adaylar açılan ekranda ‘şimdi başvur’ sekmesine tıklayacaklardır. Burada ise isim soy isim e mail gibi bilgilerin bulunduğu başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Bu bilgiler doldurulduktan sonra en altta yer alan ‘gönder’ butonuna tıklayarak formu şirkete iletebilirsiniz. Bunun ardından başvurunuz olumlu sonuçlandığında şirket tarafından verdiğiniz bilgiler üzerinden sizinle iletişime geçileceketir.

ALMANYA İŞÇİ ALIMI DETAYLARI

Almanya ya işçi alımı başvuru formuOBM İnsan Kaynakları Şirketi, Türkiye’den Almanya’ya çalışmak üzere 10 bin işçi götürecek. Meslek grupları arasında ise hemşire, kaynakçı, elektrikçi ve havalimanı yer hizmetleri sektörleri yer alıyor. Taş, “Kendi milletime güvendiğim için Almanya’ya işçi götüreceğiz. Bu işi biz 17 yıldır yapıyoruz ve birçok ülkeden bugüne kadar birçok işçi götürdük. Ancak kendi milletimi bildiğim için bilinçli olarak Türkiye’den işçi götüreceğiz. Almanya’nın öncelikli olarak bizden talebi, işçilerin vasıflı olmaları. Ama vasıfsız işçi de götüreceğiz. Özellikle hemşire, kamyon şoförü, elektrikçi ve kaynakçı konusunda ihtiyaçlar var. Şu an en çok hemşire ihtiyacı var. İlk etapta 80 bin hemşire götürmeyi hedefliyoruz. Sonrasında kaynakçı ve elektrikçi ihtiyacımız var. Onlar da 50 bin civarında olacak. Buradan gidecek işçilerle 18 aylık bir sözleşme imzalayacağız” şeklinde konuştu. Almanya nitelikli ve niteliksiz işçi alımı işkur almanya işçi alımı

Almanya işçi alımı 2019 Almanya’daki çalışma koşullarına da değinen Taş, Hemşirelerin 3 bin euro maaşı olacak, kamyon şoförlerinin de 2 bin 500 euro artı mesaileri olacak. Toplamda 4 bin euro’yu buluyor. Yer hizmetleri, havalimanı maaşları da 2 bin euro’yu buluyor. “ dedi. Projenin Türk ekonomisine katkısından da bahseden Osman Taş “Bizim bu işimizin Türk ekonomisine katkıları da olacak. Zaten kanunen işçinin aylığının yüzde 50’si Türkiye’ye diğeri de Almanya’ya yatacak. Zaten bu işçiler buradaki ofisimiz üzerinden girişleri yapılacağı için işsizliği de bir anlamda azaltmış olacağız. Sonuçta İŞKUR ile çalışıyoruz işkur almanya işçi alımı 2019 Onların da bize ciddi bir katkısı var. Bu anlamda onlara da teşekkür ediyoruz “ ifadelerini kullandıalmanya ya işçi alımı başvuru

One thought on “Almanya 10 Bin İşçi Alımları Son Gelişme 2019

Comments are closed.